خانه ی معدن نهمین کنفرانس مهندسی معدن ایران و ششمین کنگره ی بین المللی صنایع معدنی را برگزار میکند!

خانه ی معدن نهمین کنفرانس مهندسی معدن ایران و ششمین کنگره ی بین المللی  صنایع معدنی را برگزار میکند!

به گزارش اتحادیه ی سرب و روی و به نقل از خانه ی معدن ایران، 
انجمن مهندسی معدن ایران به عنوان مهمترین نهاد علمی غیردولتی در حوزه مهندسی معدن کشور، پیشرو در گسترش، پیشبرد و ارتقای مهندسی معدن در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی است. خانه معدن ایران به عنوان یکی از بزرگترین تشکیلات صنفی، ارتقای امور حرفه‌ای، تخصصی و عملیات معدنی و صنایع معدنی را هدف گذاری نموده است. ارتباط سازمان یافته و همکاری راهبردی این دو نهاد می‌تواند‌ حلقه اتصال قدرتمندی را بین عرصه دانش و فناوری از یک طرف و عرصه صنعت از طرف دیگر فراهم کند و الگویی مناسب از همکاری و تعاون را فراروی دیگر سازمان‌های مشابه قرار دهد. 
انجمن مهندسی معدن ایران و خانه معدن ایران در تعاملی سازنده و مبتکرانه، اقدام به تجمیع رویدادهای تخصصی حوزه معدن از سال 1395 تاکنون نموده و در همین راستا، نهمین کنفرانس مهندسی معدن ایران و ششمین کنگره بین‌المللی معدن و صنایع معدنی در اسفند ماه 1399 برگزار خواهد شد. 
بخش معدن و صنایع معدنی کشور از دیرباز، بخشی خوداتکا و پیشران در توسعه صنعت کشور بوده و هم اکنون در شرایط فزایندگی فشار تحریم‌های خارجی و پیامدهای ناشی از همه گیری ویروس کووید 19، نیازمند بهره‌گیری فراگیر از توانمندی‌های آشکار و پنهان دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و سازمان‌های تحقیق و توسعه معادن و صنایع معدنی کشور است. 
رویداد پیش رو در اسفند ماه، فرصتی مغتنم برای گردهمایی مستقیم و یا در محیط مجازی برای کلیه ذینفعان صنعت معدن اعم از اساتید دانشگاهی، دانشجویان، محققین، مدیران و کارشناسان صنعت معدن را فراهم کرده تا به شور نشسته و چالش‌ها، فعالیت‌ها و دستاوردهای اخیر خود را به اشتراک بگذارند.
حرکت کنونی چرخ صنعت معدن کشور مرهون اهتمام و تلاش دیرباز بزرگ‌مردان و زنان فرهیخته کشور است و امید می‌رود که اینک نیز تلاشگران بخش معدن با حضور فعال خود در این رویداد، زمینه رشد و بالندگی بیشتر کشور عزیزمان را فراهم آورد.
انجمن مهندسی معدن کشور و خانه معدن ایران، مقدم قلم و قدم تمامی بزرگوران را در رویداد معدنی سوم اسفند 99 گرامی می‌دارد.
 
احمد رضا صیادی
رئیس نهمین کنفرانس مهندسی معدن ایران
 و ششمین کنگره بین‌المللی معدن و صنایع معدنی

آدرس : تهران - میدان توحید - خیابان نصرت غربی - پلاک ۱۵ - واحد ۱
 تلفن: ۳-۴۴۹۵۲۶۶۱-۰۲۱
فکس: ۴۴۹۵۲۶۶۰-۰۲۱
دبیرخانه علمی همایش
آدرس: شاهرود، میدان هفت تیر، بلوار دانشگاه، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشکده مهندسی معدن، نفت و ژئوفیزیک، طبقه ی سوم، قطب مهندسی معدن ،اتاق ۱۰، کدپستی ۳۶۱۹۹۹۵۱۶۱، صندوق پستی ۳۱۶